Aquapark Dolný Kubín

Posted by Penzión Astoria on 04/06/2015 in aquaparky kúpalisko kúpanie Orava termálna voda
Aquapark Dolný Kubín (90.00%)

Aquapark Dolný Kubín s termálnou vodou je na Orave. Nedávno otvorený aquapark je na okraji Dolného Kubína. Môžeme ho charakterizovať ako nový, pekný, dobré ceny a nebýva tam preplnené. Penzión Astoria vám v rámci letného balíčka dá celodennú vstupenku do aquaparku v Dolnom Kubíne.

Aquapark Dolný Kubín

Aquapark Dolný Kubín
Termálny aquapark v Dolnom Kubíne. Príjemné miesto pre celú rodinu. Za rozumné ceny.


Termálny aquapark Dolný Kubín sa nachádza v pokojnej časti mestečka Dolný Kubín na Orave.
Na rozdiel od iných aquaparkov má výhodu, že nie je v centre preplneného regiónu a preto sa vám ani počas leta nestane, že by ste sa nedostali dovnútra, alebo mali problém si nájsť miesto. Aj počas leta sú rady v bufetoch alebo pred tobogánmi znesiteľné. Môžete sa rozhodnúť, či navštívite termálny aquapark Dolný Kubín aj jeho vodnm svetom, alebo si kúpite iba vstupenku do plaveckého bazéna. Ten je bez termálnej vody. Je v rovnakej budove, kde je aj aquapark. Ak sa rozhodnete iba pre plavecký bazén, cena je výrazne nižšia. Ak si kúpite vstupenky do vodného sveta, plavecký bazén máte v cene.

FunPark sa využíva v lete. Je to vonkajšia trávnatá plocha o rozlohe 200 m², ktorá ponúka detský bazén, športové ihrisko. Máte možnosť si požičať športové potreby. Jeho súčasťou sú nafukovacie atrakcie, lanový park, detské ihrisko. Odvážnejší môžu skúsiť lezeckú stenu. V lete sú pre návštevníkov pripravené lehátka aj bufet s občerstvením.

Aquapark Dolný Kubín – atrakcie

Bublinkovače, masážne lavice, masážne sprchy, vodný hríb a masážne trysky, rieka ako súčast bazéna, hojdací záliv, ostrov, vírivé vane, vyhrievané lavice, 200 ležadiel, pitná voda, tobogány, šmykľavka.

Tip penziónu Astoria

Na Orave, blízko termálneho aquaparku v Dolnom Kubíne sa nachádza najnavštevovanejší a určite jeden z najkrajších: Oravský hrad. Ak vyrazíte skoro ráno na Oravu a naplánujete si pol dňa na Oravskom hrade, druhú polovicu dňa môžete stráviť v aquaparku. Budete mať kultúru i šport.

Ubytovanie a bonus

Penzión Astoria v Ľubochni spolupracuje s týmto aquaparkom. Ak sa ubytujete v penzióne Astoria, súčasťou letného balíčka je aj voľná vstupenka. Termálny aquapark Dolný Kubín má akciu, že jednu vstupenku si kúpite, predložíte voucher, ktorý od penziónu dostanete pri ubytovaní a druhú, rovnakú vstupenku máte úplne zadarmo. Aj keby išlo o celodenný vstup v cene 17 €. Vyberte si svoj letný balíček. V balíčku na 6 dní a 5 nocí nájdete ubytovanie, raňajky, wifi, parkovanie, miestne poplatky a aj vstupenku do termálneho aquaparku v Dolnom Kubíne.