Ubytovanie za rozumnú cenu na Liptove – štandard izba penzión Astoria

Ubytovanie za rozumnú cenu na Liptove – štandard izba penzión Astoria (93.33%)

Ubytovanie za rozumnú cenu na Liptove v standard izbe penziónu Astoria. Vlastné sociálne zariadenie, TV, manželská posteľ. Pre dvoch aj pre rodinky. Naozaj za rozumnú cenu v letnom ponytovom balíku STANDARD.

Ubytovanie za rozumnú cenu na Liptove

Izba STANDARD.

Ak hľadáte ubytovanie na Liptove za rozumnú cenu, riešením je STANDARD izba penziónu Astoria. Je vhodná pre bežných hostí, ktorí nehľadajú najlacnejšie ubytovanie a tiež nepotrebujú luxusné ubytovanie. Každá izba standard má manželskú posteľ, v izbe máte TV, kde môžete sledovať všetky české a slovenské programy + množstvo zahraničných. Izba má svoje vlastné sociálne zariadenie, wc, sprchu. K dispozícii máte kompletne zariadenú kuchynku, chladničku na potraviny, gril, ohnisko…

Prázdninové štandardné balíčky penziónu Astoria

Ak hľadáte ubytovanie za rozumnú cenu na Liptove, máme pre vás na výber štandardné balíčky, ktoré obsahujú ubytovanie na 6 dní a 5 nocí s raňajkami, miestne poplatky, vstupenku do termálneho aquaparku v Dolnom Kubíne, pripojenie na wifi, prenájom grilu a ešte oveľa viac. Pred objednaním balíčka na konkrétny termín nás kontaktujte e-mailom (penzion.astoria(zavináč)gmail.com) alebo telefonicky (+421 905 518 281) pre overenie dostupnosti vo vami požadovanom termíne.

Vyberte si svoj letný STANDARD balíček:

Pre dvoch | Pre troch | Pre štyroch | Pre piatich